Nikon

Binoculars B15x50 ZOMZ USSR binoculars Fernglas binoculars

Бінокль Б15х50 ЗОМЗ СССР binoculars Fernglas бинокль #tiktok #shorts #шортс

#Binoculars #B15x50 #ZOMZ #USSR #binoculars #Fernglas #binoculars

“S_t_OKRAT zoom”

On my YouTube channel, you will learn about different models of binoculars and their technical characteristics in order to make the optimal choice. Here you will learn how…

source

 

To see the full content, share this page by clicking one of the buttons below

Related Articles

12 Comments

  1. Незнаю принесли мені перед новим роком два таких на барахолку з кофрами ,просили 6 тисяч зійшлися на 5 за два .Як кажуть в солофані нульцові . Зображення як у БПЦ 16×50 тільки фокусіровка роздільна.

  2. Добрий день. Дякую за ваші відео, ні у кого такого по розборціі оптики немає.
    У мене є і питання і зауваження.
    Зауваження:
    1) 8Х30, або 8×30. Хрестик це не буква, а знак. Його багато в чому використовують. Я знаю, що ви знаєте це, але інколи ви говорите "Ікс", хоча треба "на".
    2) Відео зйомки через смартфон не мають цінності, на мій погляд. Не можливо щось побачити, тим більше, якщо бінокль не зафіксований на якийсь об'єкт.
    Можна робити інколи відео, коли є порівняння кількох приладів, якщо іхні якості дуже відрізняються, тоді можна і на смартфон знімати. Але коли вони схожі, то що ми побачимо?
    Набагато краще ваше слово, як спеціаліста, через якого пройшло багато приладів. І в цьому випадку ви висловлюйте думку по чіткому алгоритму, перелікуючи основні характеристики приладу в порядку спадання їх впливу на якість зображення. Так як ви розбираєте прилади до кісток, то спочатку говорите:
    а) про схему, кількість оптики в об'єктиві та особливо в окулярі(бо їх конструкція сильно впливає на кілька параметрів), просвітлення та якість скла.
    б) характеристики, чіткість, яскравість, кут зору лінійний та інше.
    Все це розбийте на три, або як самі рішете, категорії, не залежно від вартості приладу: 1-найвища, 2-середня і т.д. А якщо говорити про вартість, то параметр: переоцінений, недооцінений.
    В особливих випадках ви можете сказати, що вам в цей чи інший прилад просто приємно дивитись і дивитись часами і ось чому, наприклад, є ефект присутності, або не болять очі.
    Нам важлива насамперед ваша особиста оцінка, а не наше бачення в один окуляр бінокля!!!
    Питання на засипку))):
    Які прилади найкращі (топ)з того що є у вас і з того що ви бачили?
    Скажу вам по великому секрету, тихенько, щоб ніхто не чув: я не спеціаліст в бінокля, я ще чайник. Просто мої поради це принципи, які діють не залежно від приладу, техніки або чогось іншого. А сам я на шляху купівлі приладу, який би я полюбив. Дещо у мене є в порядку їх придьання:
    1)Зорова труба Турист, куплена ще в 70-х роках, коли був у школі і займався трохи астрономією. На той час переставив місцями лінзи в окулярі і вийшло не 20х , а за 50.
    2) Бінокль Олимпус 10-30×25 zoom pci, куплений у 2000-х, з тунельним ефектом, страшне діло…, але тоді я не розумів.
    3)Монокуляр міні 7Х10 ИПЗ(Ізюмський завод), завжди з собою, коли треба щось побачити оперативно, супер штука. Не розбирав, не знаю чи призми просвітлення, але окуояр і об'єктиві мають. Темний, але різкий і не погане поле зору,(не рахував) як для такого самого малого монокуляру.
    4) Зорова труба, складена з оптики: zeiss "Optiksatz" 50/540 'E', чудо контрастності та різкості, який купив на нашому аукціоні за копійки рік тому. Перший оаз поняв що таке різкість і ноль хроматизму, венера, Юпітера чіткі до подиву. Відгуки на англомовних сайтах дуже високі.
    Куплені недавно за невеликі гроші:
    5) Монокуляр мсп 5×25, супер чіткість, яскравість, поле зору, компактність.
    6)Бінокль театральный БГШ 2,3х40, супер поле зору-28 град., – (ефект присутності), яскравість.
    7)Очки-Бінокль, КОМЗ 3Х30, оптика гарна, але конструкція не передбачає регулювання між очима, треба зводити зображення мозком, або нагинати саму раму, на якій два монокуляри. Треба доробляти, щоб Мало практичну цінність. В цілому вона є- руки вільні.
    7)Бінокль малий 8×21, bushnell, купив за 30грн щоб було, Китай без коментарів.
    8)монокуляр Nicula 10×21 складний, так само як і МП 5×25, але ще менший в розмірі. Зрозуміло що яскравість погана. Призми не просвітлені.
    9)Зорова труба Orbit 6-18×30, japon правдивий. Нічого не можу сказати один раз подивитися і десь сунув і не можу знайти.
    Ну і на останнє, купив біноклі як неробочі і зробив один з них:
    10)sigeta 10×50, треба почистити і трохи юстувати об'єктиви. Але об'єктиви хер його знає як, бо нема пазу щоб викрутити, просто зверху ободок. Поки що в стадії ремонту.
    10) zenith marine 10×50, один з тих херових, що повно на ринку, типу японець. Все херня, чистити, змазування, клеїти і юстувати. Але чисто для практики, хоч ну її в сраку.
    І все, бінокля нормального нема.
    Саме бомбезне це монокуляр мп 5×25(любуюсь картинкою) та підзорна труба Karl zeiss і може ше театральный бінокль з кутом зору 28.
    Оце весь мій багаж і практичне розуміння.
    Не знаю що таке біноклі взагалі, куча всього і поки не купиш, не зрозумієш. Не знаю що може мати картину краще мп 5×25. Вже маю трохи розуміння, тому орієнтуюсь на carl zeiss, leica і щось таке. Російських біноклів не знаю. Треба на барахолці у хлопців подивитись хто має багато. Не знаю що таке старі біноклі carl zeiss, letz. Є намір купити один старенький leitz wetzlar bidox 6×30 десь 50-х років, добре просвітлення але не наю чи призми теж, думаю що так. Не знаю з чи можна зрівняти бо розумію, що зараз навчилися робити там всяку ED оптику. Хочеться зробити одну купівлю і крапка. Інколи голову мутять різні відгуки. Недавно прочитав про swift audubon mk 2(астрономічнмй сайт), у нього поле зору велике і особливо різкість.
    Знаю що є якийсь російський бпш з кутом зору 11. А мені подобаються ширококутні.Короче заплутався. Може допоможете? А ви є на олх чи десь в інших місцях?
    Це все, думав мало написати, а вийшло дохера.
    З повагою, Юрій.

  3. В мене знайомий купив він дорогий,дуже росхвалює його,каже що картинка ідеальна,каже що ще не бачив такого бінокля,мені не показав,напевно він перехвалює його за такі гроші.Ліпше німця купити.Вам привіт з Збаража ,Ігор.

  4. Сейчас время такое,цены гонят,как в последний раз.Пятьсот баксов?Да за Пентекарем в отл.состоянии с кофром просят 350,а КЦ,канеш,получше ЗОМЗа будет.Как в том анекдоте:"Та ви розумiєте,гроші потрібні"😊

  5. В радянській армії ці біноклі видавали починаючи з полковника ( тім хто носив папаху), тому вони получили неформальне призвісько "генеральскі". Так як при СРСР купити бінокль було не тільки дорого а ще й практично неможливо, то їх крали з армії. Так як такий "генеральський" бінокль простим армійцям не видавали, той і з"явилась казка о його неймовірних здібностях та така ціна. Нажаль совдепія ще жива, і богато хто стогне по совдепівським "цінностям".
    По біноклю – бінокль звичайний, для совдепії не поганий, і це все.
    По просвітленю – коли радянський союз вкрав після війни у Цейса комлектуючі, станки, обладнання і скло, то прихопив і технологію просвітлення. Но освоїти її змогли тільки 2 вида аж 1952 році. Одне просвітлення було дешевше і віддавало блакитним, друге більш дороге (як що не помиляюсь на основі травлення кремніевими кіслотами) віддавало жовтим. Радянськи генерали вибрали просвітлення жовте, так як по своїй тупості вважали як що противотуманні фари жовті то і жовте скло в туман буде бачити краще 🤣.
    Ігор, Ваша оцінка бінокля як на мене повністью адекватна. Ролік повчальний і цікавий.
    Вітання з Сум !

  6. Перекупи напридумали міфів про радянські біноклі.Накрутили ціни.Хто ведеться на ці байки,може і купують.В Європі на блошиних ринках,місцевих торгових ресурсах їх продають дуже дешево.Я ось другу військовому, вибрав бінокль.Купили Newcon M22 10х50 за 140€.Після нього ні в один совковий дивитись не хочеться,а в мене практично всі були і маю з чим порівняти..А за цього "старого діда" я би і 100$ не дав.За що віддавати,за байки про супер совецьку оптику найкращу в світі?😅

  7. Просвітлення не впливає на світлову палітру, це залежить від характеристик скла.

  8. В коментарях російських любителів оптики писали, що ці біноклі видавалися лише вищому офіцерському керівництву. Можливо тому за них хочуть такі суми грошей.

  9. Добре що просвітлення лише на одній із поверхонь. Радянське просвітлення змусить жовтити навіть німецьке та японське скло.

  10. Ігор Ви вірно замітили щодо ціни, зі всією повагою до продавців таких біноклів але ціна завищена . Дякую Вам за такі цікаві повчальні і корисні відео !!!

Leave a Reply